Nivo Slider Demo

اعلامیه ها

مسابقات جام نوروز 97/1/23

يكشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷

مسابقات به مناسبت جام نوروز روز پنج شنبه در تاریخ 97/1/23 در مدرسه شطرنج بازان برتر(شعبه1)برگزار شد.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی, مدال و کاپ اهدا گردید. نفر اول: امیررضا میرزایی نفر دوم: کامیار رحیمی نفر سوم: درسا امیرزاده ادامه ...

مسابقات ماهیانه 96/12/24

شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 96/12/24 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: امیررضا میرزایی نفر دوم: ارشیا بدل توانا نفر سوم:امیرحسین حاجیان ...

مسابقات به مناسبت روز زن 96/12/17

شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

مسابقات به مناسبت  روز زن در روز پنج شنبه 96/12/17 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: نیما جلالی نفر دوم: علیرضا کرمی نفر سوم: پارسا حسنی زاده ادامه ...

مسابقات ماهیانه 96/12/10

شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 96/12/10 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال  و به نفرات چهارم تا ششم حکم اهدا گردید. نفر اول: درسا امیرزاده نفر دوم: رضا صالحی نفر سوم:آوین عدالت پور نفر چهارم:انیس عدالت پور نفر پنجم:پویان فرامرزی نفر ششم:سنا فیروز ادامه ...

مسابقات ماهیانه96/12/10

شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 96/12/10 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) در دو رده سنی برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم در هر رده حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. گروه 1                                      ادامه ...

مسابقات به مناسبت روز اندیشمندان 96/12/3

دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

مسابقات به  مناسبت روز اندیشمندان در روز پنج شنبه 96/12/3 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: امیررضا میرزایی نفر دوم: علیرضا کرمی نفر سوم: سپهر میکاییلی ادامه ...

مسابقات جام بهمن 96/11/26

شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

مسابقات به مناسبت  جام بهمن در روز پنج شنبه 96/11/26 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی, مدال و کاپ اهدا گردید. نفر اول: امیدرضا امیری نفر دوم: علیرضا شریفی نفر سوم: کامیار کمال زاده ادامه ...

مسابقات ماهیانه 96/11/19

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 96/11/19 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) در دو رده سنی برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم در هر رده حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. رده سنی زیر 8 سال                                                   رده سنی زیر 12 سال  نفر اول: ادامه ...

مسابقات آزاد 96/10/29

شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶

مسابقات آزاد در روز جمعه 96/10/29 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال و به همه شرکت کنندگان حکم حضور در مسابقه اهدا گردید. نفر اول: محمد امیر عسکری نفر دوم: علی زارعی نفر سوم: شهداد شعیبی ادامه ...

مسابقات ماهیانه 96/10/21

شنبه ۲۳ دي ۱۳۹۶

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 96/10/21 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) در دو رده سنی برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم در هر رده حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. رده سنی زیر 8 سال                                                      رده سنی زیر 12 سال&nbs ادامه ...

مسابقات ماهیانه 96/10/7

شنبه ۹ دي ۱۳۹۶

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 96/10/7 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: ایلیا جهانبخش نفر دوم: علی حق پرست نفر سوم: محمد امین دهقانی   ادامه ...

مسابقات به مناسبت ولادت حضرت عیسی مسیح 96/10/8

شنبه ۹ دي ۱۳۹۶

مسابقات به مناسبت ولادت حضرت عیسی مسیح در روز جمعه 96/10/8  در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه 1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: ایلیا جهانبخش  نفر دوم:  علیرضا کرمی نفر سوم: ویانا سالاری ادامه ...

مسابقات ماهیانه 96/9/30

شنبه ۲ دي ۱۳۹۶

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 96/9/30 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: علی مظلومی فرد نفر دوم: علیرضا کرمی نفر سوم: علیرضا شریفی   ادامه ...

مسابقات بزرگسالان 96/9/25

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

مسابقات بزرگسالان در روز شنبه 96/9/25 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1)برگزار گردید.به نفرات برتر جوایز به صورت نقدی اهدا گردید. نفراول: امیدرضا امیری نفر دوم: مهرنوش نامجو نفر سوم: مهدی بیات ...

مسابقات از سطح آمادگیB تا درسنامه1 96/9/23

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

مسابقات از سطح آمادگیB تا درسنامه1 در روز پنج شنبه 96/9/23 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه 1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی,مدال و کاپ اهدا گردید. نفر اول: ماهان ستوده نفر دوم: علی حق پرست نفر سوم: آرتین عدلو ادامه ...



rss Copyright © 2009 chess-school.ir. All rights reserved. Design by H.Alinejad.

طراحی و توسعه توسط   www.web-face.ir