Nivo Slider Demo

اعلامیه ها

مسابقات هم سطح 97/5/18

شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

مسابقات هم سطح در تاریخ 97/5/18 روز پنج شنبه در مدرسه شطرنج بازان برتر(شعبه2)برگزار گردید.به نفرات برتر در هر سطح حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. سطح آمادگی                                                             سطح مقدماتی نفراول:هستی ادامه ...

مسابقات هم سطح 97/5/11

پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷

مسابقات هم سطح در روز پنج شنبه 97/5/11 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) برگزار شد. به نفرات برتر حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول:عرفان صدیقی نفر دوم:کیان جوادی نیا نفر سوم: طاها فرهادی نفر چهارم: پارمین کلانتری ادامه ...

مسابقات بلیتس بزرگسالان 97/5/4

شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷

مسابقات بلیتس بزرگسالان روز پنج شنبه 97/5/4 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه 2) برگزار گردید. به نفرات برتر حکم قهرمانی و 50% ورودی به صورت نقدی اهدا گردید. نفر اول: سعید روزگار نفر دوم: ارشیا بدل توانا نفر سوم: عرفان صدیقی ادامه ...

مسابقات ماهیانه 97/4/21

چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷

مسابقات ماهیانه روز پنج شنبه  97/4/21  در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) در دو گروه  برگزار گردید. به نفرات اول تا سوم در هر گروه حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. گروه اول                                                            &n ادامه ...

مسابقات لیگ دسته دوم (رده سنی) 97/4/14

شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷

مسابقات لیگ  دسته دوم ( رده سنی) در روز پنج شنبه 97/4/14  در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) در سه رده سنی برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم در هر رده حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. رده سنی زیر 8 سال                                           رده سنی زیر 10سال      ادامه ...

مسابقات ماهیانه 97/3/31

شنبه ۲ تير ۱۳۹۷

مسابقات  ماهیانه روز پنج شنبه  97/3/31 در مدرسه شطرنچ بازان برتر (شعبه2) برگزار شد .به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: کامیار کمال زاده نفردوم: امیرحسین حاجیان نفر سوم: پوریا اسلامی مهر ...

مسابقات بلیتس 97/3/24

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

مسابقات بلیتس روز پنج شنبه در تاریخ 97/3/24 در مدرسه شطرنج بازان برتر(شعبه 2) برگزار شد. به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفراول: کامیار رحیمی نفر دوم: کیان جوادی نیا نفرسوم: فراد منصوری ...

مسابقات بلیتس 97/3/11

شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

مسابقات بلیتس  روزجمعه 97/3/11 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه 1) برگزار شد. به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. نفر اول: کامیار رحیمی نفر دوم: ایلیا جهانبخش نفر سوم: آوا کریمی ...

مسابقات جام رمضان 97/3/10

شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

مسابقات به مناسبت جام  رمضان روز پنج شنبه در تاریخ 97/3/10 در مدرسه شطرنج بازان برتر(شعبه2)برگزار شد.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی, مدال و کاپ اهدا گردید. نفر اول: ارشیا بدل توانا نفر دوم: محمد مهدی فخرپور نفر سوم:پوریا اسلامی مهر ادامه ...

مسابقات لیگ (زیر 8سال تا زیر 18سال) 97/3/3

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

مسابقات لیگ (زیر 8سال تا زیر18 سال) در روز پنج شنبه 97/3/3 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) در سه رده سنی برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم در هر رده حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید. رده سنی زیر 8 سال                                           رده سنی زیر 10سال        ادامه ...

مسابقات به مناسبت هفته شیراز 97/2/21

شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

مسابقات به مناسبت هفته شیراز در روز جمعه 97/2/21 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه 1 و2) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم در هر  شعبه حکم قهرمانی و مدال  و به بقیه هنرجوها  حکم حضور در مسابقه  اهدا گردید . شعبه 1                                              &nb ادامه ...

مسابقات جام نیمه شعبان 97/2/13

شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷

مسابقات به مناسبت جام نیمه شعبان  روز پنج شنبه در تاریخ 97/2/13 در مدرسه شطرنج بازان برتر(شعبه2) برگزار شد.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی, مدال و کاپ اهدا گردید. نفر اول: امیررضا میرزایی نفر دوم: امیرحسین حاجیان نفر سوم: کامیار رحیمی ادامه ...

مسابقات ماهیانه 97/2/6

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 97/2/6 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه2) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال  اهدا گردید. نفر اول: پارسا زارعی فرد نفر دوم: امیررضا زارع نفر سوم:هیوا رفیعی ...

مسابقات ماهیانه 97/1/30

سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷

مسابقات ماهیانه در روز پنج شنبه 97/1/30 در مدرسه شطرنج بازان برتر (شعبه1) برگزار گردید.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال  اهدا گردید. نفر اول:آوا کریمی نفر دوم: کامیار رحیمی نفر سوم:ابوالفضل رحمانی ...

مسابقات جام نوروز 97/1/23

يكشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷

مسابقات به مناسبت جام نوروز روز پنج شنبه در تاریخ 97/1/23 در مدرسه شطرنج بازان برتر(شعبه1)برگزار شد.به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی, مدال و کاپ اهدا گردید. نفر اول: امیررضا میرزایی نفر دوم: کامیار رحیمی نفر سوم: درسا امیرزاده ادامه ...



rss Copyright © 2009 chess-school.ir. All rights reserved. Design by H.Alinejad.

طراحی و توسعه توسط   www.web-face.ir